add_action( 'wp_head', function () { ?>

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie Smart CV paslaugas

Kam reikalingas profesionalus CV?

Šiandien nebeužtenka paprastai ant balto lapo parašyto CV – reikia išsiskirti. Labai svarbu, kad Jūsų CV būtų tik svarbiausia informacija, skaitytųsi lengvai ir būtų parašytas „darbdavių kalba“. Mūsų parengtas CV Jums padės išsiskirti iš kitų kandidatų ir gauti daugiau darbo pasiūlymų.

Ar CV/motyvacinį laišką rašote specialiai pritaikytus kandidatuojamai pozicijai?

Jei kandidatuojate į konkrečią poziciją/sritį/įmonę, rašome specialiai tam pritaikytą CV/motyvacinį laišką. Jei ruošiatės kandidatuoti į daug skirtingų darbo pasiūlymų, parašysime Jums bendro pobūdžio CV/motyvacinį laišką.

Ar galite parašyti CV žmogui, neturėjusiam jokios darbo patirties?

Taip, žinoma. Jei neturėjote jokios darbo patirties, tai ne bėda, nes galime pabrėžti Jūsų motyvaciją, įrašyti papildomas veiklas, savanorystes, būrelius, laimėjimus, lankytas paskaitas ir t.t.

LinkedIn optimizavimas

Kas įeina į LinkedIn profilio optimizavimo paslaugą?

Į LinkedIn profilio tvarkymą įeina ne vien tik tinkamos informacijos surašymas, bet ir tinkamų raktažodžių parinkimas, aprašymo ir antraštės (headline) sukūrimas, svarbiausių įgūdžių atrinkimas. Sutvarkome Jūsų LinkedIn profilį pagal visus standartus, pozicionuodami Jus kaip savo srities profesionalą. Mūsų tikslas yra ne tik parašyti teisingą informaciją, tačiau strategiškai Jus pozicionuoti, kad Jūs būtumėte pastebėti ir gautumėte daugiau darbo pasiūlymų bei tobulėjimo galimybių.

Kaip veikia LinkedIn optimizavimo paslaugos užsakymas?

Atsiunčiame Jums klausimyną pagrindinei informacijai apie Jus surinkti. Tuomet sukuriame Jums LinkedIn paskyrą nuo pagrindų, arba, jei jau turite šią paskyrą, paprašome atsiųsti prisijungimo duomenis ir Jūsų paskyrą optimaliai atnaujiname.

Paslaugų užsakymas

Kokios informacijos iš manęs reikės?

Paprašysime Jūsų atsakyti į trumpą klausimyną Word formate, pateikti visą informaciją apie darbo patirtį, išsilavinimą, įgūdžius ir t.t. Jeigu turite papildomų failų (seną CV, motyvacinį laišką), atsiųskite ir juos.

Kaip užsakyti paslaugą?

Norint užsakyti paslaugą, Jums tereikia užpildyti užsakymo formą. Tuomet mes su Jumis susisieksime el. paštu, atsiųsime klausimyną ir paprašysime apmokėti paslaugą. Gavus informaciją ir apmokėjimą, parengsime Jūsų užsakytas paslaugas per 2-3 darbo dienas.

Kaip apmokėti?

Mokėjimus už paslaugas priimame bankiniu pavedimu.

Per kiek laiko atliekate užsakymus?

Visas paslaugas atliekame per 2-3 darbo dienas nuo informacijos ir apmokėjimo gavimo. Jei pageidaujate skubiau, už papildomą mokestį (40% nuo užsakymo sumos), paslaugas galime atlikti per 24 valandas.

Gaukite pasiūlymą!

Susisiekite su mums el. paštu ir netrukus pateiksime personalizuotą pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.

thesmartcv@gmail.com