add_action( 'wp_head', function () { ?>

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie Smart CV paslaugas

Kam reikalingas profesionalus CV?

Šiandien nebeužtenka paprastai ant balto lapo parašyto CV – reikia išsiskirti. Labai svarbu, kad Jūsų CV būtų tik svarbiausia informacija, skaitytųsi lengvai ir būtų parašytas „darbdavių kalba“. Mūsų parengtas CV Jums padės išsiskirti iš kitų kandidatų ir gauti daugiau darbo pasiūlymų.

Ar CV/motyvacinį laišką rašote specialiai pritaikytus kandidatuojamai pozicijai?

Jei kandidatuojate į konkrečią poziciją/sritį/įmonę, rašome specialiai tam pritaikytą CV/motyvacinį laišką. Jei ruošiatės kandidatuoti į daug skirtingų darbo pasiūlymų, parašysime Jums bendro pobūdžio CV/motyvacinį laišką.

Ar galite parašyti CV žmogui, neturėjusiam jokios darbo patirties?

Taip, žinoma. Jei neturėjote jokios darbo patirties, tai ne bėda, nes galime pabrėžti Jūsų motyvaciją, įrašyti papildomas veiklas, savanorystes, būrelius, laimėjimus, lankytas paskaitas ir t.t.

LinkedIn optimizavimas

Kas įeina į LinkedIn profilio optimizavimo paslaugą?

Į LinkedIn profilio tvarkymą įeina ne vien tik tinkamos informacijos surašymas, bet ir tinkamų raktažodžių parinkimas, aprašymo ir antraštės (headline) sukūrimas, svarbiausių įgūdžių atrinkimas. Sutvarkome Jūsų LinkedIn profilį pagal visus standartus, pozicionuodami Jus kaip savo srities profesionalą. Mūsų tikslas yra ne tik parašyti teisingą informaciją, tačiau strategiškai Jus pozicionuoti, kad Jūs būtumėte pastebėti ir gautumėte daugiau darbo pasiūlymų bei tobulėjimo galimybių.

Kaip veikia LinkedIn optimizavimo paslaugos užsakymas?

Atsiunčiame Jums klausimyną pagrindinei informacijai apie Jus surinkti. Tuomet sukuriame Jums LinkedIn paskyrą nuo pagrindų, arba, jei jau turite šią paskyrą, paprašome atsiųsti prisijungimo duomenis ir Jūsų paskyrą optimaliai atnaujiname.

Paslaugų užsakymas

Kokios informacijos iš manęs reikės?

Paprašysime Jūsų atsakyti į trumpą klausimyną Word formate, pateikti visą informaciją apie darbo patirtį, išsilavinimą, įgūdžius ir t.t. Jeigu turite papildomų failų (seną CV, motyvacinį laišką), atsiųskite ir juos.

Kaip užsakyti paslaugą?

Norint užsakyti paslaugą, galite tai atlikti keliais būdais:

1 BŪDAS. Spauskite UŽSAKYTI ant norimos paslaugos ir apmokėkite už paslaugą pasirinktu metodu. Mes su Jumis susisieksime el. paštu, atsiųsime klausimyną. Gavus informaciją ir apmokėjimą, parengsime Jūsų užsakytas paslaugas per 2-3 darbo dienas.

2 BŪDAS. Susisiekite su mumis el. paštu thesmartcv@gmail.com, atsiųsime klausimyną ir paprašysime apmokėti paslaugą. Gavus informaciją ir apmokėjimą, parengsime Jūsų užsakytas paslaugas per 2-3 darbo dienas.

Kaip apmokėti?

Mokėjimus už paslaugas priimame bankiniu mokėjimu. Galite pirkti paslaugas ir už jas sumokėti svetainėje, arba galite atlikti pavedimą pagal rekvizitus. Užtikriname, jog mūsų svetainėje atliekami mokėjimai yra saugūs ir patikimi. Naudojamės Montonio paslaugomis.

Per kiek laiko atliekate užsakymus?

Tokius užsakymus, kaip CV, ML ir LinkedIn stengiamės atlikti per 2-3 darbo dienas nuo informacijos ir apmokėjimo gavimo. Kartais, dėl didelio užsakymų kiekio ir mūsų prioriteto kokybei, užsakymo atlikimo terminas gali užsitęsti (apie tai būtinai jus informuosime). Jei pageidaujate skubaus atlikimo, už papildomą mokestį (20% nuo užsakymo sumos), paslaugas galime atlikti per 24 valandas.

Konsultacijų užsakymas

Kaip išsirinkti konsultaciją?

Šiuo metu galime suteikti šias konsultacijas:

  • Darbo pokalbio simuliacija
  • Karjeros krypties konsultacija su asmenybės testu
  • Karjeros krypties konsultacija

Puslapyje konsultacijos galite rasti išsamiai aprašytą kiekvieną konsultaciją ir išsirinkti jums tinkamiausią. Konsultacijų kainos prasideda nuo 60€‎/val. Parašykite mums el. paštu thesmartcv@gmail.com ir mes padėsime jums apsispręsti.

Kaip užsakyti paslaugą?

Norint užsakyti paslaugą, susisiekite su mumis el. paštu thesmartcv@gmail.com, susipažinsime ir užregistruosime jus karjeros konsultacijai.

Kaip apmokėti?

Mokėjimus už konsultacines paslaugas priimame bankiniu mokėjimu. Užtikriname, jog mūsų svetainėje atliekami mokėjimai yra saugūs ir patikimi. Naudojamės Montonio paslaugomis.

Gaukite pasiūlymą!

Susisiekite su mums el. paštu ir netrukus pateiksime personalizuotą pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.

thesmartcv@gmail.com