add_action( 'wp_head', function () { ?>

Kaip atrasti savo karjeros kryptį?

Kone kiekvieno žmogaus gyvenime kartais būna tokių momentų, kai atsiduriate karjeros kryžkelėje. Bebūtų tai pasirinkimas, ką studijuoti, o gal tiesiog nusprendėte keisti savo karjeros kryptį ir nežinote, kur norėtumėte dirbti.

Šiame straipsnyje, pasidalinsime patarimais, kaip išeiti iš karjeros kryžkelės ir atrasti savo svajonių karjeros kryptį.

Leiskite sau atsipalaiduoti.

Pirma, tai labai svarbu suvokti, jog dabar – toks etapas, kai ieškote savęs. Mėgaukitės tuo, ieškokite, kas patinka veikti ir atsipalaiduokite. Kol neturite konkretaus darbo, pailsėkite, eikite į gamtą, dalyvaukite įvairiuose užsiėmimuose, seminaruose ir tai bus pirmas žingsnis į karjeros atradimą.

 

Atsakykite sau į esminius klausimus.

Paimkite baltą popieriaus lapą ar užrašinę ir tiesiog atsakykite į esminius klausimus, kurie padės jums apsispręsti. Tokius klausimus, kurie gali jums padėti, rasite valtininkas.lt svetainėje

Kreipkitės į karjeros specialistus.

Jei patys jau viską išbandėte ir vis tik neradote konkrečios srities, tikrai verta kreiptis į karjeros specialistus ar koučerius, kurie padės jums apsispręsti. Smart CV siūlo karjeros krypties konsultacijas, kurios padės jums surasti savo karjeros sritį. Remsimės koučingo metodu ir klausinėsime jūsų tikslinių klausimų, kurie padės rasti jums atsakymus, kurie yra giliai jūsų viduje. 

Užsirašykite planą ant balto lapo.

Kai jau išsiaiškinsite kelias kryptis, tiesiog užsirašykite visas idėjas ant balto popieriaus lapo ir apsvarstykite kiekvieną iš jų. Susirašykite kiekvienos idėjos/srities pliusus ir minusus. Kai apsispręsite ties sritimi, pasidarykite aiškų planą, ką darysite toliau.

 

Svarbu yra suvokti, jog karjeros paieška – tai yra normalus ir sveikas procesas, kurio metu gali gimti nuostabios idėjos. Juk visas gyvenimas – tai yra savęs ieškojimas. Todėl pasileiskite į šią nuostabią kelionę ir visus atsakymus rasite savo viduje.