add_action( 'wp_head', function () { ?>

Mūsų komanda

Susipažinkite su mūsų nuostabia komanda. Mūsų misija – padėti žmonėms gauti daugiau karjeros galimybių. Didžiausias nuopelnas mums – laimingi klientai, kurių sėkmė yra ir mūsų sėkmė.

Milda Dinigevičiūtė

Smart CV įkūrėja, Marketingo specialistė

Mano tikslas – padėti ieškantiems darbo žmonėms gauti daugiau pakvietimų į darbo pokalbius. Sujungusi marketingo ir žmogiškųjų išteklių žinias bei patirtį, padedu žmonėms sukurti asmeninį prekinį ženklą, kuris atvers duris į sėkmingą karjerą.

+370 643 47 945

Vitalija Grašienė

Rašytoja

Esu baigusi verslo anglų kalbos studijas, tad anglų kalba, vertimas ir tekstų kūrimas – mano gyvenimo varikliukai! Pritaikydama šias gyvenimo aistras, siekiu, kad kiekvieno kliento CV geriausiai atsiskleistų jo unikali patirtis, talentai bei įgūdžiai. Tikiu, kad tai, ką darome Smart CV, turi didelės reikšmės, padedant žmonėms būti pastebėtiems ir atrasti jų svajonių pozicijas šių dienų darbo rinkoje. 

Dovilė Vainorė

Karjeros koučingo specialistė

Mano veiklos istorija apima HR, projektų ir komunikacijos sritis. Didžiausią pasitenkinimą jaučiu, kai abi pusės – organizacija bei darbuotojas randa vienas kitą. Kviečiu pokalbiams apie karjerą – Jūsų pasirinkimus, dilemas ir paieškas. Su karjeros konsultantu – smagiau, lengviau ir greičiau!

Vilma Narkevičienė

Karjeros konsultantė

Tarptautinės komunikacijos magistras, daugiau nei 8 metų patirtis su komandų formavimu šiandien man leidžia sėkmingai kurti glaudų ryšį su darbuotojais. Esu karjeros treneris, kuris kviečia Jus simuliaciniam darbo pokalbiui. Tai Jums suteiks ne tik grįžtąmąjį ryšį apie tobulintinas profesines bei asmenines savybes, tačiau ir daugiau pasitikėjimo savimi pokalbiui su būsimuoju darbdaviu.

Rūta Černiauskaitė

Vertėja, redaktorė

Esu baigusi Technikos kalbos vertimo ir lokalizacijos magistrantūros studijas. Galiu drąsiai vadintis užkietėjusia gramatikos mylėtoja, kadangi mano pagrindinės atsakomybės – prižiūrėti kalbos taisyklingumą, kad ji būtų tinkamai vartojama. Tikiu, kad komandinio darbo dėka galime nuversti kalnus!

 

thesmartcv@gmail.com

Turite klausimų? Užpildykite formą ir mes susisieksime!