add_action( 'wp_head', function () { ?>

LinkedIn – kas tai ir kam tai?

LinkedIn – tai tarsi jūsų vizitinė kortelė buvusiems, esamiems ir būsimiems bendradarbiams, vadovams ir partneriams. Nuolatinis paskyros naudojimas specialistams leidžia atrasti naujas karjeros galimybes, o vadovams – žmones savo komandai.

LinkedIn darbo skelbimai Lietuvoje sparčiai populiarėja, o pasaulyje – jau kuris laikas kaip yra vienas labiausiai naudojamų įrankių vykdant darbuotojų atranką.

Čia galite rasti visas naujausias aktualijas susijusias su jūsų darbo sritimi, darbo pasiūlymus, į kuriuos galite iš karto kandidatuoti kelių mygtukų paspaudimu.

LinkedIn statistika:

97% personalo specialistų LinkedIn naudoja kaip įdarbinimo įrankį

48% potencialių darbdavių darbo pasiūlymai skelbiami tik LinkedIn

77% darbo pasiūlymų rinkoje patalpinami LinkedIn

 

Kokiais tikslais naudotis LinkedIn?

  • Bendraukite su kolegomis. LinkedIn tinkle galite rasti savo buvusius ir esamus kolegas, kuriuos galite prisidėti prie savo “Connections” ir matyti įrašus, kuriais jie dalinasi bei palaikyti glaudų ryšį. 

  • Kandidatuokite į darbus. LinkedIn yra viena geriausių platformų, kurioje galite rasti daugybę darbo skelbimų ir keliais paspaudimais kandidatuoti į darbą. Su LinkedIn Premium, net galite pažiūrėti, kaip jūs tinkate į konkretų darbą lyginant save su kitais kandidatais.

  • Ieškokite specialistų. Jei esate vadovas ir ieškote žmonių į savo komandą, LinkedIn pagalba jūs galite lengvai surasti norimus specialistus. Tiesiog įrašykite norimą raktažodį (pavyzdžiui, Google Ads Specialist) į paiešką ir jūs pamatysite daugybę tokių specialistų, kuriems iš karto galėsite parašyti asmeninę žinutę su pasiūlymu.

  • Naudokite LinkedIn kaip savo asmeninį prekinį ženklą. LinkedIn paskyra – tai jūsų profesinis profilis, apie kurį turėtumėte galvoti kaip apie savo prekinį ženklą. Pateikite save kaip savo srities profesionalą, surašykite savo įgūdžius, pasiekimus, atsakomybes, parašykite gerą aprašymą apie save. 

  • Būkite aktyvūs. Jei norite gauti maksimalios naudos iš LinkedIn, jūs turite būti aktyvūs. Tai reiškia, turėtumėte dalintis įvairiais įrašais, straipsniais, įžvalgomis. Galite komentuoti, dalintis kitų įrašais. Tai tik dar labiau padidins jūsų žinomumą LinkedIn platformoje.

Tikimės, jog šie patarimai, kaip naudotis LinkedIn platforma, buvo jums naudingi ir įkvėpė jus susikurti paskyrą! Jei norėtumėte profesionalios pagalbos kuriant savo LinkedIn paskyrą, siūlome jums LinkedIn optimizavimo paslaugą.