add_action( 'wp_head', function () { ?>

Straipsniai

Kaip atrasti savo karjeros kryptį?

Kaip atrasti savo karjeros kryptį?

Kone kiekvieno žmogaus gyvenime kartais būna tokių momentų, kai atsiduriate karjeros kryžkelėje. Šiame straipsnyje, pasidalinsime patarimais, kaip išeiti iš karjeros kryžkelės ir atrasti savo svajonių karjeros kryptį.

Kaip parašyti motyvacinį laišką, kuris paperka?

Kaip parašyti motyvacinį laišką, kuris paperka?

Kandidatuojant į kai kurias darbovietes neužtenka vien gerai parašyto CV, kartais tenka parodyti savo motyvaciją nusiunčiant kartu ir motyvacinį laišką. Daugeliui žmonių motyvacinio laiško rašymas sukelia didelių sunkumų – kaip jį parašyti tinkamai? Kaip naudoti formalią kalbą? Ką įtraukti į motyvacinį laišką, o ko geriau neminėti?

LinkedIn – kas tai ir kam tai?

LinkedIn – kas tai ir kam tai?

LinkedIn – tai tarsi jūsų vizitinė kortelė buvusiems, esamiems ir būsimiems bendradarbiams, vadovams ir partneriams. Nuolatinis paskyros naudojimas specialistams leidžia atrasti naujas karjeros galimybes, o vadovams – žmones savo komandai.

5 kritinės klaidos CV rašyme

5 kritinės klaidos CV rašyme

Darbo paieškos metu yra būtina turėti gerai parašytą CV. Gyvenimo aprašymas (CV) – tai jūsų profesinės patirties, savybių ir atsakomybių aprašymas, kuris padeda darbdaviams geriau jus pažinti ir nuspręsti, ar jūs esate tinkamas kandidatas į tam tikrą darbą. Nors internete yra be galo daug patarimų, kaip parašyti tinkamą CV, dauguma žmonių vis tiek daro tam tikras kritines klaidas. Tokias dažniausiai daromas klaidas detaliai aptarsime šiame straipsnyje.

Kaip sėkmingai pasirodyti darbo pokalbyje?

Kaip sėkmingai pasirodyti darbo pokalbyje?

Darbo pokalbis – tai pirmas įspūdis apie jus ir apie įmonę, susipažinimas ir supratimas, ar jūs tinkate dirbti konkrečioje įmonėje. Šiame straipsnyje mes išsamiai paaiškinsime, kaip tinkamai pasiruošti laukiančiam iššūkiui ir kokių klaidų nedaryti.